• Detail firmy

ALFA CRYSTAL s.r.o.

Základní popis

Výroba (broušení, leptání) a export českého skla, křištálu a hutního skla

Adresa

Pražského 610
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49683721
DIČ:  CZ49683721
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Broušené sklo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 681 513
Telefon: +420 251 681 677
Mobil: +420 602 347 534
E-mail: alfa.plus@volny.cz
WWW: www.alfacrystalplus.cz

Kontaktní osoba

ing. Vlasta Vondrák - Jednatel

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.