• Detail firmy

GRAND

Základní popis

Velkoobchod a maloobchod GRAND nabízí svým zákazníkům ochranné pomůcky, pracovní obuv i oděvy, zdravotní obuv, obuv prestige i gore-tex.

Adresa

Karola Sliwky 783/2
733 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47967846

Výrobky, činnosti

Hygienické a sanitární potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 321 321
Mobil: +420 602 745 570
Fax: +420 599 525 515
E-mail: strelcja@grand.cz
WWW: www.grand.cz

Kontaktní osoba

Jan Střelec - Majitel

Jana Střelcová - Majitel

Další firmy v oboru

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

DUDA Leopold

Provozujeme velkoobchod kancelářských potřeb a papíru. Nabízíme drogerii, hygienické potřeby, školní a kreativní pomůcky, elektro, testery bankovek, psací potřeby a mnoho dalšího.

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.