• Detail firmy

FOR BABY, spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchod a eshop pro kojence a batolata. Nabízíme kočárky, fusaky, hračky, koše na pleny, bryndáky, plenky, nábytek, potřeby pro miminka a maminky (i těhotné). Zastoupení značek Red Castle, Beaba, Sassy, Tiny Love, Tommee Tippee nebo Nuby pro ČR.

Adresa

Plovdivská 3400
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25642651
DIČ:  CZ256452651

Výrobky, činnosti

Velkoobchod textilem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 402 665
Fax: +420 241 768 540
E-mail: zora.machova@forbaby.cz
WWW: www.forbaby.cz

Kontaktní osoba

ing. Zora Machová - Jednatel

ing. Miluše Haubová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.