• Detail firmy

Josef Novotný

Základní popis

Autorizovaný prodej zboží značky Husqvarna. Nabídka elektrického nářadí a motorových strojů Bosch, Hitachi, Partner, Jonsered

Adresa

Nádražní 1112
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11320885
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  2
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektrické ruční nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 323 711
E-mail: info@naradi-pe.cz
WWW: www.naradi-pe.cz

Kontaktní osoba

Josef Novotný - Majitel

Mobil: +420 606 640 974

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAHRADNICTVÍ U CHLUBNŮ

Zaměřujeme se na výsadbu a úpravu zeleně. Nabízíme spolupráci při návrhu a realizaci zahrady včetně následné péči o ni. Dále se zabýváme prodejem dřevin (okrasné i ovocné) a rostlin (trvalky, letničky, dvouletky, cibuloviny, sadby zeleniny), substrátů, hnojiv, postřiků na rostliny aj. Zajišťujeme rovněž květinové výzdoby, především květinové dekorace na pohřby a věnce. Prodáváme i adventní věnce.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.