• Detail firmy

LUKO s.r.o.

Základní popis

Internetový prodej brusných a lešticích materiálů. Nabízíme řezné a brusné kotouče, leštící pasty a kotouče, fíbrové kotouče a ostatní brusivo, abrazivní kotouče Scotch Brite, plstěné, filcové kotouče, elektronářadí. Prodej produktů Hilzinger.

Adresa

Pstružná 2
104 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27372898
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Kontaktní kotouče

zn. LIPPERT UNIPOL, C. HILZINGER - THUM

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 712 181
Mobil: +420 774 300 605
Fax: +420 267 712 181
E-mail: lukovos@cmail.cz
WWW: www.brusivo-luko.cz

Kontaktní osoba

Karel Luner - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.

Ing. Luboš Doležal

Naše firma se specializuje na prodej a výrobu v oboru hydrauliky již od roku 1997. Hydraulické hadice a veškeré příslušenství vyrábíme na počkání a dodáváme po celé ČR. Sídlem naší firmy i výroby je Praha 10 - Hostivař.