• Detail firmy

ZEKO - Krayzel

Adresa

Hlavní 263
687 35 Záhorovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13401581
DIČ:  CZ480604435
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Řezivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 691 010
Mobil: +420 737 582 831
E-mail: z.krayzel@quick.cz
WWW: web.quick.cz/z.krayzel

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Krayzel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

PHU Tapicerstwo Grzegorz Krzymiński

PHU Čalounění Grzegorz Krzymiński provádí opravy nábytku z materiálů a jejich vlastní. Nabízíme široký výběr přírodních a ekologických kůže a tkaniny. Máme také speciální materiály odolné vůči vodě, UV záření a oděru. Pracujeme s výrobci a velkoobchodníky potahových materiálů. Nabízíme velmi konkurenční ceny.

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.