• Detail firmy

ZINKOVNA OSTRAVA a.s.

Základní popis

Povrchová úprava oceli žárovým zinkováním je moderní způsob protikorozní úpravy.

Adresa

Vratimovská 516
719 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47676621
DIČ:  CZ676621
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  100

Výrobky, činnosti

Žárové zinkování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 245 960
Fax: +420 595 245 969
WWW: www.zinkovna.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Bieroš - Ředitel

Mobil: +420 737 271 920
E-mail: miroslav.bieros@zinkpower.com

Martin Kopf - Jednatel

Další firmy v oboru

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.