• Detail firmy

PERFECT, spol. s r.o.

Základní popis

Jsme elektromontážní společnost specializující se na projektování, realizaci, revize a údržbu silnoproudých rozvodů VN a NN. Společnost byla založena v roce 1991 a je certifikována podle normy ISO 9001.

Adresa

Zlínská 230
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18826873
DIČ:  CZ18826873
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 934 980
Fax: +420 577 923 612
E-mail: perfect@perfect.zlin.cz
WWW: www.perfect.zlin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Štěrba - Jednatel

Jaroslav Karlík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.