• Detail firmy

GOLD OFFICE s.r.o.

Základní popis

Věnujeme se jak prodeji reklamního času na našich LED stěnách, tak i prodeji, pronájmu a instalaci kompletních stěn pro naše klienty. Můžeme Vám poradit při výběru jednotlivých komponentů AV techniky, při kompletní realizaci prezentační místnosti a t

Adresa

Ondřejova 489/13
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25386212
DIČ:  CZ25386212
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Velkoplošná venkovní projekce - prezentace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 626 666
Mobil: +420 736 626 620
E-mail: martinak@goldoffice.cz
WWW: www.goldoffice.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jiří Martinák - Jednatel

Mobil: +420 736 626 666
Další firmy v oboru

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.

REX MEDIA, spol. s r.o.

Jsme specialistou na: interaktivní muzea, scénografie, speciální LED osvětlení, architektonické LED osvětlení, designové LED osvětlení, mediální fasády.