• Detail firmy

MARTIN ŠMAHEL - PRINT

Základní popis

Provádíme ofsetový, velkoplošný, velkoformátový, digitální a expresní tisk, potisk triček, samolepky, barevné,kopírování. Provozujeme grafické studio.

Adresa

Masarykovo nám. 3a
679 61 Letovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46246045
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Ofsetový tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 474 055
Mobil: +420 603 497 698

Kontaktní osoba

Martin Šmahel

WWW: www.natiskneme.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.