• Detail firmy

PAR spol. s r.o.

Základní popis

Jsme distributorem firmy Schaffner, nabízíme elektrické odrušovací filtry, tlumivky a filtry pro frekvenční měniče.

Adresa

Senovážné náměstí 1463/5
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00174858
DIČ:  005-00174858
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  15
Roční obrat:  1500000

Výrobky, činnosti

Analyzátory

Kontaktní údaje

Fax: +4 202 545 803

Kontaktní osoba

ing. Lumír Koč - Jednatel

Mobil: 777 804 192
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.