• Detail firmy

B - KONTAKT, k. s.

Základní popis

Projekce, výroba a montáž zařízení pro mlékárny. Dodávky jednotlivých strojů i celých linek včetně instalace a receptur. Podle Vašeho přání navrhujeme a realizujeme restaurační pivovary a minipivovary s ročním výstavem od 40 000 litrů.

Adresa

Bratří Čapků 17
102 31 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14867699
DIČ:  CZ14867699

Výrobky, činnosti

Minipivovary

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 246 099
Fax: +420 272 706 340
E-mail: sales@b-kontakt.cz
E-mail: info@b-kontakt.cz
WWW: www.b-kontakt.cz

Kontaktní osoba

ing. Pavel Vojta - Jednatel

Další firmy v oboru

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.