• Detail firmy

TOPEN s. r. o.

Základní popis

Provádíme veškeré instalatérské, topenářské práce a rekonstrukce koupelen. Dodáváme kotle plynové i na biomasu, otopná tělesa, sanitární keramiku, plastové vany, pákové a senzorové baterie, rozvody vody a topení, podlahové vytápění, tepelná čerpadla.

Adresa

Boženy Němcové 426/6
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14705869
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  9

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Provádíme veškeré instalatérské,topenářské práce a rekonstrukce koupelen.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 585 116
Telefon: +420 353 221 902
Mobil: 603 524 437
Mobil: 733 553 749
E-mail: topen@topen.cz
WWW: www.topen.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Hablovič - Majitel

Další firmy v oboru

VOJÁČEK s.r.o.

Zajišťuje veškeré instalatérské práce. Provádíme rovněž servis plynových kotlů a zabýváme se prodejem sanity a dalších výrobků pro oblast voda, topení, plyn. Působíme zejména v Mariánských Lázních a okolí.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.