• Detail firmy

TES spol.s r.o.

Základní popis

bízíme stavební práce, úpravy chodníků a komunikací, výkopové práce. Zajišťujeme autodopravu, pronájem lešení, kácení stromů, instalatérské práce.

Adresa

Vrchovská 1354
286 01 Čáslav

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47539330
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: 327 313 711
Mobil: 606 694 120

Kontaktní osoba

Petr Němec - Jednatel

Mobil: 725 828 401

Ing. Ing. Jaromír Ing. Strnad - Jednatel

Petr Mrkvička - Jednatel

Další firmy v oboru

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.