• Detail firmy

ZEMONT Přeštice s.r.o.

Základní popis

Prodáváme šnekové a trubkové dopravníky pro plnění secích stojů, obilní a podjezdová sila, trubkové a žlabové šneky, elevátory, čističky a předčističky, redlery, sušárny obilí, pásové dopravníky s hydropohonem a elektropohonem, třídící stoly.

Adresa

Palackého 460
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26352851
DIČ:  CZ26352851

Výrobky, činnosti

Prodáváme šnekové a trubkové dopravníky

Prodáváme šnekové a trubkové dopravníky pro plnění secích stojů, obilní a podjezdová sila, trubkové a žlabové šneky, elevátory, čističky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 982 498
Fax: +420 377 982 498
E-mail: zemont@zemont.cz
WWW: www.zemont.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Zavadil - Jednatel

Mobil: +420 603 497 842

Pobočky

Jaroslav Zavadil
Palackého 922
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.

MANITEC trade s. r. o.

Prodáváme vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky nové i repasované. Zajistíme servis, pronájem, výkup. Nabízíme vozíky DESTA, MANITOU, HYSTER, TOYOTA a ARMANNI - elektrické i ruční, stohovací, vychystávací a paletové vozíky, VZV se spalovacím motorem.