• Detail firmy

VIAMO PRAHA, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme výstavbu, opravy a údržbu komunikací, pokládku litého asfaltu a živičných směsí, úpravy spár technologií Crafco.

Adresa

Za Mototechnou 1619
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26449587
DIČ:  CZ26449587

Výrobky, činnosti

Výstavba, opravy a údržbu komunikací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 314 124
Fax: +420 251 611 365
E-mail: kovarik@viamopraha.cz
WWW: www.viamopraha.cz

Kontaktní osoba

Daniel Štych - Ředitel

E-mail: stych@viamopraha.cz

Václav Kovařík - Obchodní ředitel

Telefon: 606 172 969

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.