• Detail firmy

Ulrich Libor - KARTONÁŽ

Základní popis

Výroba přepravních obalů ze strojních lepenek, mikrovlny, třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Prodej reklamních obálek a skládaček.

Adresa

U hřiště 1557
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44559721
DIČ:  CZ7012262345

Výrobky, činnosti

Výroba přepravních obalů ze strojních lepenek

Výroba ozdobných i přepravních obalů ze strojních lepenek a mikrovlny či třívrstvé i pětivrstvé lepenky. Prodej reklamních skládaček.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 723 029
Fax: +420 487 723 029
E-mail: kartonaz.ulrich@email.cz

Kontaktní osoba

Libor Ulrich - Majitel

Další firmy v oboru

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.