• Detail firmy

TRIBUTUM s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence.

Adresa

Slovanská 982/136
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25221191
DIČ:  CZ25221191
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence.

Poskytujeme auditorské a poradenské služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 440 185
Telefon: +420 377 440 186
Fax: +420 377 440 185
E-mail: tributum@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dana Levorová - Jednatel

JUDr. Ing. Vojtěch JUDr. Ing. Levora - Jednatel

Další firmy v oboru

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.