• Detail firmy

TopTeramo s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se výhradně na výrobu teracové a plošné dlažby - teraso. Proto máte záruku, že Vašim partnerem je někdo, kdo vám přinese to nejlepší z designů a kvality ploché dlažby a to jak do vnitřních prostorů, tak i venkovních.

Adresa

Vápenná 445
790 64 Vápenná

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27789969
DIČ:  CZ27789969

Výrobky, činnosti

teracová dlažba

Kontaktní údaje

Telefon: 588 110 070

Kontaktní osoba

Ing. Radomír Kuba - Jednatel

Telefon: 588 110 072
Mobil: 602 585 441
E-mail: radomir.kuba@topteramo.cz

Václav Sládek - Jednatel

Mobil: +420 774 521 981

Ing. Václav Sládek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.