• Detail firmy

TOP Svratka, s.r.o.

Základní popis

široký sortiment suché výstavby, tepelné izolace Orsil, Isover montážní činnost a stavební činnost montážní práce v oblasti sádrokartonů a minerálních podhledů kompletní dodávky dřevostaveb na klíč zpracování cenových nabídek autodoprava

Adresa

Partyzánská 354
592 02 Svratka

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25535820
DIČ:  CZ25535820

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

široký sortiment suché výstavby, tepelné izolace Orsil, Isover montážní činnost a stavební činnost montážní práce v oblasti sádrokartonů ....

Kontaktní údaje

Fax: 566 662 955
WWW: www.topsvratka.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hromádko - Jednatel

Telefon: 603 198 676
E-mail: info@topsvratka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.