• Detail firmy

Tiskárna Schneider s.r.o.

Základní popis

Působíme od roku 1999.V době jejího založení mělo vedení společnosti i zaměstnanci již více než 6 let praxe v oblasti tisku a reklamy. Tyto zkušenosti,dnes obohacené o další roky práce s klienty,umožňují vytvořit rozmanitou nabídku služeb.

Adresa

Fügnerova 1599/52
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26841673
DIČ:  CZ26841673

Výrobky, činnosti

Ofsetový tisk včetně knihařského zpracování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 615 447
Fax: +420 553 615 448
E-mail: tiskarna.schneider@opava.cz
WWW: www.tiskarna-schneider.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Schneider - Majitel

Mobil: +420 602 748 190
Další firmy v oboru

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.