• Detail firmy

ŠVOJGROVÁ Jitka - účetní poradenství

Základní popis

Vedení finančního a mzdového účetnictví. Nabídka daňového poradenství, zastupování na finančních úřadech při kontrolách i v běžném styku.

Adresa

Kotkova 3
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12401218
DIČ:  CZ495719141

Výrobky, činnosti

Vedení finančního a mzdového účetnictví.

Vedení finančního a mzdového účetnictví. Nabídka daňového poradenství, zastupování na finančních úřadech při kontrolách i v běžném styku.

Kontaktní osoba

Jitka Švojgrová - Majitel

Mobil: 739 210 726
Další firmy v oboru

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

Ing. JIŘÍ ČÁP

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťujeme vedení účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové evidence. Součástí našich služeb je rovněž daňové poradenství.

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.