• Detail firmy

Svoboda Vladimír - Drátěný program

Základní popis

S kancelářskými vozíky a prodejními stojany označené tímto logem se můžete například setkat již řadu let v nabídce takových firem, jako je Activa nebo KPS Praha, Ambra, Amor, Parrot, KOH-I-NOOR nebo Nábytek Dudycha HK.

Adresa

Kozlovská 1333/1
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12687553
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vozíky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 532 067
Fax: +420 581 200 556
E-mail: svoboda@cmail.cz
WWW: www.stojany.net

Kontaktní osoba

Vladimír Svoboda - Majitel

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.