• Detail firmy

Suchý Rudolf - bazény - příslušenství

Adresa

Dukelských hrdinů 406
407 21 Česká Kamenice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48261971
DIČ:  CZ730206239

Výrobky, činnosti

bazény - příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 582 483
Fax: +420 412 582 483
E-mail: rudolf.suchy@quick.cz
E-mail: rudolf.suchy@quick.cz
WWW: www.bazeny.euroregin.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Suchý - Jednatel

Mobil: 607 993 011
Další firmy v oboru

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.