• Detail firmy

Šůcha Václav - INSTPOL

Základní popis

Provádíme kanalizace, vodu, plyn, topení, elektro, veškeré stavební a výkopové práce. Montujeme a dodáváme bojlery, sporáky, vany, bidety, baterie, WC. Prodáváme vodovodní čerpadla. Montujeme topení z mědi a plastu.

Adresa

Plzenecká 1130/71
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11399431
DIČ:  CZ6207191166

Výrobky, činnosti

Provádíme kanalizace, vodu, plyn,topení, elektro,

veškeré stavební a výkopové práce. Montujeme a dodáváme bojlery, sporáky, vany, bidety, baterie, WC. Prodáváme vodovodní čerpadla.

Kontaktní osoba

Václav Šůcha - Majitel

Mobil: 603 209 137
Další firmy v oboru

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Stanislav Sedlák - SUTI

Provádíme instalatérské, topenářské práce a domovní instalace plynu. Zajišťujeme přestavbu kotlů na ekologické spalování. Dodáváme solární systémy v rámci programu Zelená úsporám.

T O P I Klatovy, spol. s r.o.

Provádíme průmyslové a domovní plynovody, plynové přípojky, instalatérské a topenářské práce. Fotovoltaika, solární panely, tepelná čerpadla, včetně zajištění dotací.