• Detail firmy

STAMA PRIMA s.r.o.

Základní popis

Firma je kromě schopnosti a vybavenosti realizovat veškeré stavební práce, jako jsou například novostavby i rekonstrukce rodinných domů a bytových i průmyslových objektů s dlouholetou tradicí.

Adresa

Guldenerova 695/13
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26318610
DIČ:  CZ26318610

Výrobky, činnosti

Nabídka staveb rodinných domů a zateplování fasád.

Vlastníme také velké množství rámového lešení Bera RUX šíře 100cm, které zároveň pronajímáme samozřejmě také trubkové lešení a Haki.

Kontaktní osoba

Viktor Szabó - Jednatel

Mobil: 603 150 583
Další firmy v oboru

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.