• Detail firmy

SMART Centrum s.r.o.

Základní popis

Prodej,pronájem,půjčovna,servis,leasing:-osobní automobily SMART,náhradní díly, doplňky,veteráni,Smart,ORTWO,FORFOUR,ROADSTER.Pneuservis, diagnostika.

Adresa

Na Doubkové 2358/7
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27066207
DIČ:  CZ27066207

Výrobky, činnosti

Prodej,pronájem,půjčovna,servis,leasing:-

osobní automobily SMART,náhradní díly, doplňky,veteráni,Smart,FORTWO,FORFOUR,ROADSTER.Pneuservis, diagnostika.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 514 831
Fax: +420 220 514 831
E-mail: info@smartcentrum.cz
WWW: www.smartcentrum.cz

Kontaktní osoba

Jan Jelínek

Mobil: 602 218 958

Luděk Strnad

Mobil: 602 101 431

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

VESTA AUTO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej, přestavbu, rekonstrukci a úpravy speciálních vozidel. Poskytujeme i mnoho dalších služeb spojených s automobily jako je například pojištění, STK a financování.