• Detail firmy

SDRUŽENÍ INKLEZ - Vratislav Turenič

Základní popis

Provádíme kompletní dodávky v oborech ústřední topení, instalace, plyn, zámečnictví, klempířství, zateplování budov systémem Vinyl Siding.

Adresa

Pod Kyjovskou 3599
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69851328
DIČ:  CZ6510140252

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní dodávky

Provádíme kompletní dodávky v oborech ústřední topení, instalace, plyn, zámečnictví, klempířství, zateplování budov systémem Vinyl Siding.

Kontaktní osoba

Vratislav Turenič - Jednatel

Mobil: +420 608 219 021
Další firmy v oboru

Topenářství - Dušan Dzamulič

Poskytujeme komplexní topenářské a vodoinstalační práce včetně rekuperace a realizací kotelen. Montujeme solární systémy, vodoměry a měřiče tepla. Jsme zaměřeni na oblast Vysočiny (Jihlava, Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod atd.) a Jihočeský kraj.

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.

Lukáš Beránek

Provádíme veškeré svářečské práce i v ochranné atmosféře. Montujeme průmyslové technologie, výměníky, předávací stanice. Potravinářské výrobní linky, chemické technologie a farmaceutické technologie Provádíme zámečnické služby a topenářské práce.