• Detail firmy

RUML-CZ a.s.

Základní popis

V roce 2004 jsme se začali věnovat ekologické likvidaci autovraků a to formou totální demontáže.Od roku 2007 si můžete v našem obchodě zakoupit použité náhradní díly se zárukou.

Adresa

Kunětická 771
533 04 Sezemice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26006201
DIČ:  CZ26006201

Výrobky, činnosti

ekologické likvidaci autovraků

Kontaktní osoba

Václav Ruml - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EXVALOS s.r.o.

Nabízíme ucelený sortiment ložiskové techniky zn. SKF, NSK, ZVL, ZKL, STAR, FBJ, LOCTITE, HF Market, TOTAL, BAHCO, MOLYKOTE, MEGADYNE - ložiska pro vřetena obráběcích strojů, ložiska valivá a kluzná, dále lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, řemenice, řetězová kola, mazací lisy, mazničky, stahováky ložisek, hadicové spony, pouzdra KU KX, lepidla, teploměry a mnoho dalšího.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.

TOMMY, s.r.o.

Zabýváme se opravou tahačů, nákladních vozidel a návěsů především značky Volvo, ale po domluvě opravujeme i jiné značky. Zajišťujeme diagnostiku motorů a vzduchotechniky, autoelektrikářské práce. Prodáváme nové i použité náhradní díly značky Volvo. Realizujeme rovněž přestavby a speciální úpravy.