• Detail firmy

RUML-CZ a.s.

Základní popis

V roce 2004 jsme se začali věnovat ekologické likvidaci autovraků a to formou totální demontáže.Od roku 2007 si můžete v našem obchodě zakoupit použité náhradní díly se zárukou.

Adresa

Kunětická 771
533 04 Sezemice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26006201
DIČ:  CZ26006201

Výrobky, činnosti

ekologické likvidaci autovraků

Kontaktní osoba

Václav Ruml - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EXVALOS s.r.o.

Nabízíme ucelený sortiment ložiskové techniky zn. SKF, NSK, ZVL, ZKL, STAR, FBJ, LOCTITE, HF Market, TOTAL, BAHCO, MOLYKOTE, MEGADYNE - ložiska pro vřetena obráběcích strojů, ložiska valivá a kluzná, dále lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, řemenice, řetězová kola, mazací lisy, mazničky, stahováky ložisek, hadicové spony, pouzdra KU KX, lepidla, teploměry a mnoho dalšího.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

VIKO s.r.o.

Zaměřujeme se především na dodávky hutního materiálu – plechů, nerezu, hliníku, odlitků a výkovků. Nabízíme současně i nápravy a náhradní díly k nim od maďarského výrobce RÁBA.