• Detail firmy

RAVAGO CZ s.r.o.

Základní popis

Prodáváme extrudovaný polystyren Styrofoam - Roofmate, Floormate, izolace kročej, hluku Ethafoam, polyuretan, lepidlo Insta Stik, hydroizolace Sintofoil a polykarbonát. Nabízíme fasádní desky Trespa Meteon a interiérové desky Trespa Athlon a Virtuon.

Adresa

Přátelství 555/9
104 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28397916
DIČ:  CZ28397916

Výrobky, činnosti

Divize stavebních, izolačních materiálů

obkladové fasádní i interiérové desky Trespa výrobce TRESPA International B.V., izolace kročejového hluku Quash ( dříve Ethafoam ), hydroizolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 877 033
Telefon: +420 274 877 032
Fax: +420 274 877 316
E-mail: ravago@ravago.cz
WWW: www.ravago.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Šebo - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.