• Detail firmy

PROMONTPLAST

Základní popis

Firma PROMONTPLAST se zabývá dodávkou a montážemi rozsáhlého sortimentu plastových výrobků a dalších průmyslových prefabrikátů, které jsou určeny pro nejširší využití v každodenním životě.

Adresa

Obectov 13
783 25 Bouzov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68143575

Výrobky, činnosti

Prodej a montáž plastového sortimentu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 346 415
Fax: +420 585 346 415
WWW: www.promontplast.cz

Kontaktní osoba

Blahoslav Fišera - Majitel

Mobil: +420 602 856 847
E-mail: b.fisera@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.