• Detail firmy

Procházka Petr - BATERIA SERVIS

Základní popis

Prodej autobaterií Bosch, Akuma, Barren, FIAMM a bezplatný servis po dobu životnosti námi dodávaných baterií, bezplatné měření dobíjení, bezplatné doplnění elektrolytu, montáž a demontáž použitých baterií včetně následné likvidace, montáž.

Adresa

24. dubna 233
664 43 Želešice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47437308
DIČ:  CZ6206220790

Výrobky, činnosti

Prodej autobaterií

- Bosch, Akuma, Barren, FIAMM a bezplatný servis po dobu životnosti námi dodávaných baterií, bezplatné měření dobíjení, bezplatné doplnění elektrolytu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 217 577
Mobil: +420 606 415 755
E-mail: firma@autobateria-servis.cz
WWW: www.autobateria-servis.cz
Další firmy v oboru

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

Autolaky Hrubý s.r.o.

Důležité upozornění! Od 16.3.2015 jsem na nové adrese: Zvěřinova 13, Brno 618 00. Zabýváme se prodejem autolaků značky MOBIHEL, STANDOX a průmyslových barev CHROMIND, MULTIMIX, SELEMIX. Dále nabízíme tmely, plniče, brusivo, UBS materiály, příslušenství pro autolakýrníky, stříkací pistole. Nabízíme míchání a plnění sprejů na počkání.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.