• Detail firmy

PENSION U KLÁŠTERA

Základní popis

Ubytování v nově postaveném penzionu v blízkosti Plumlovské přehrady, s výhledem do krajiny. Moderní apartmány s koupelnou, kuchyní a balkónem jsou kompletně vybaveny, včetně internetu. Výhodný pro rekreace i delší pracovní cesty. Pobytové slevy.

Adresa

Balkán 615
798 03 Plumlov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75728893

Výrobky, činnosti

ubytování

Ubytování v nově postaveném penzionu v blízkosti Plumlovské přehrady, s výhledem do krajiny. Moderní apartmány s koupelnou, kuchyní a balkónem.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 600 258

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Luděk Vokáč - Keltská středověká krčma Avalon

Provozujeme středověkou restauraci, penzion a vinný sklípek ve Valticích. Nabízíme kvalitní a čerstvé jídlo z keltské a středověké kuchyně.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.