• Detail firmy

Pension SVATÁ ANNA

Základní popis

Pension se nachází na nevysokém návrší mezi Planou a Chodovou Planou vedle známého poutního kostela "Svaté Anny". Krásný výhled na okolní kraj a na nedotčenou přírodu láká turisty na pěší vycházky nebo cyklistiku a v zimě na běžky...

Adresa

Kyjovská 608
348 15 Planá u Mariánských Lázní

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73450821

Výrobky, činnosti

ubytovací služby

Krásný výhled na okolní kraj a na nedotčenou přírodu láká turisty na pěší vycházky nebo cyklistiku a v zimě na běžky(vše nabízíme k pujčení).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 798 143
Fax: +420 374 798 414
E-mail: pensionsvataanna@cmail.cz
WWW: www.pension-sa.wz.cz

Kontaktní osoba

Helena Trejbalová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.