• Detail firmy

P.V.A. systems s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pokladní systémy na bázi POS, registrační pokladny, váhy, B.O.S.S. Enterprise - systém centrálního řízení obchodních řetězců vybudovaný na platformě Java 2EE - řešení pro velko a maloobchody, servisní středisko dle zák.215/2005Sb.

Adresa

Lipová 285/14
301 64 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26384469
DIČ:  CZ26384469

Výrobky, činnosti

Pokladní systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 540 243
Fax: +420 377 540 243
E-mail: info@pvasystems.cz
WWW: www.pvasystems.cz

Kontaktní osoba

Ivan Karlík - Jednatel

Mobil: +420 777 325 445
E-mail: ivan.karlik@pvasystems.cz
Další firmy v oboru

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.