• Detail firmy

NITROVÁ ANETA

Základní popis

Firma se zabývá výrobou a prodejem technických izolací pro třívrstvé komínové systémy z polotovarů firem Rockwool, Knauf Insulation (Izomat Nová Baňa) a prodejem minerálního odpadu k zateplování.

Adresa

Ostravská 26
739 25 Sviadnov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68354231
DIČ:  CZ7059234952

Výrobky, činnosti

izolace pro třívrstvé komínové systémy

Kontaktní osoba

Aneta Nitrová - Majitel

Mobil: 721 744 408
E-mail: aneta.nitrova@seznam.cz
Další firmy v oboru

Luděk Tošenovjan

Zajišťujeme rekonstrukce, dodávku a montáž střešních světlíků. Dodáváme bodové, sedlové, obloukové a shedové světlíky. Rekonstruujeme opláštění výrobních hal, prosklené stěny a střešní konstrukce průmyslových objektů. Soustředíme se na Moravskoslezský kraj a okolí.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.