• Detail firmy

N&N KOŠÁTKY s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem, pronájmem i servisem traktorů od značek ZETOR, VALTRA, JCB či PRONAR. Nabízíme zemědělské stroje, komunální techniku

Adresa

Kropáčova Vrutice 111
294 79 Kropáčova Vrutice

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27636844

Výrobky, činnosti

Traktory

Kontaktní osoba

Petr Nezbeda, st. - Jednatel

Mobil: +420 603 289 403
E-mail: petrnezbeda@nn-kosatky.cz

Ivana Nezbedová - Jednatel

Mobil: +420 737 440 528
E-mail: uctarna@nn-kosatky.cz

Aleš Nezbeda, MBA - Jednatel

Mobil: +420 602 227 193

Petr Nezbeda, ml. - Jednatel

Mobil: 605 132 920
Další firmy v oboru

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).

Keltec-PL Sp. z o.o.

Firma vyrábí zařízení pro stavební stroje, jako je; Lopaty pro rypadla o hmotnosti od 0,5 do 50 tun: vědro, kanalizace, kanalizace, hydraulické, prolamované screeningu, trapézové hydraulické spojky - (rychlá klička) s cílem umožnit rychlou výměnu příslušenství, jako jsou lžíce, atd Hydraulické Kladiva "S" série Vítejte abyste se seznámili s naší nabídkou.

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.