• Detail firmy

MEAST CZ, s.r.o.

Základní popis

Jsme velkoobchodní společnost zabývající se prodejem spojovacího materiálu a kotevní techniky. Nabízíme široký sortiment výrobků v normě DIN, ISO a ČSN v provedení ocel pevnosti 4.6 až 12.9, nerez A2/A4, měď, hliník a mosaz. Povrchové úpravy galvanic

Adresa

Lipenská 21
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26027810
DIČ:  CZ26027810

Výrobky, činnosti

Stroje a nářadí

Spojovací materiál Kotevní technika Nastřelovací technika Hřebíkovačky a sponkovačky Aku ovazovačky Bourací a vrtací technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 310 296
Fax: +420 387 310 296
E-mail: meast@meast.cz
WWW: www.meast.cz

Kontaktní osoba

Marek Mečíř - Jednatel

Mobil: +420 777 056 648

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.

HELTOS a.s.

Naše společnost se specializuje na výrobu stolních a sloupových vrtaček a stojanových a pásových brusek. K vrtačkám a bruskám dodáváme veškeré příslušenství a zajišťujeme jejich následný servis. Opravujeme všechny typy vrtaček a brusek. Technické parametry vyráběných produktů naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Libor Musil

Věnujeme se prodeji detektorů kovů a jejich příslušenství. Nabízíme detektory kovů pro amatéry i specialisty v různých cenových hladinách. Poskytujeme komplexní servis včetně zaškolení do obsluhy jednotlivých zařízení v terénu. Provozujeme zavedený e-shop a kamennou provozovnu v Českém Rudolci.