• Detail firmy

M ART - print, s.r.o.

Základní popis

Představuje tisk letáků, prospektů, publikací, časopisů a jejich dokončující zpracování, mnohdy technologicky velmi náročné. Dobře umíme i speciální polygrafické práce, například číslování, slepotisk, ražbu folií a výrobu reklamních papírových tašek

Adresa

Vinšova 1/3280
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27119521
DIČ:  CZ27119521

Výrobky, činnosti

V současné době se specializujeme na

výrobu reklamních papírových tašek a kalendářů na fotografie.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 733 247
Telefon: +420 272 730 589
E-mail: jirsakova@martprint.cz
E-mail: martprint@martprint.cz
WWW: www.martprint.cz

Kontaktní osoba

Marie Jirsáková - Jednatel

Další firmy v oboru

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.