• Detail firmy

Lužanská zemědělská a.s.

Základní popis

Přípravné práce pro stavby,Specializované stavební činnosti,Velkoobchod,Specializovaný maloobchod,Ubytovací služby,Realitní činnost,Zpracování dat

Adresa

Lužany 197
507 06 Lužany

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25253042
DIČ:  CZ25253042

Výrobky, činnosti

Přípravné práce pro stavby

Přípravné práce pro stavby,Specializované stavební činnosti,Velkoobchod,Specializovaný maloobchod,Ubytovací služby,Realitní činnost,Zpracování dat

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.