• Detail firmy

LUDMA MONTÁŽE s.r.o.

Základní popis

Výroba hydraulických zařízení, montáž tlakových, plynových, technologických zařízení, potrubních rozvodů a ocelových konstrukcí. Obrábění kovů.

Adresa

Zahradní 762
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26827280
DIČ:  CZ26827280
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba

Výroba hydraulických zařízení, montáž tlakových, plynových, technologických zařízení, potrubních rozvodů a ocelových konstrukcí. Obrábění kovů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 463 186
Telefon: +420 558 463 199
Fax: +420 558 463 197
E-mail: ludmamontaze@ludmamontaze.cz
WWW: www.ludmamontaze.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Slovák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.