• Detail firmy

LIVOTT - CAMION LIBOR VOMOČIL

Základní popis

Vznik firmy se datuje k 1.dubnu roku 1991. Tuto firmu založil Libor Vomočil, který je 100% vlastníkem firmy. Firma se zaměřila převážně na mezinárodní kamionovou dopravu a vnitrostátní zasilatelství.

Adresa

Tovární 293
538 04 Prachovice

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15620085

Výrobky, činnosti

Mezinárodní doprava

Kontaktní osoba

Libor Vomočil - Majitel

Další firmy v oboru

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

TRANSPORT CIĘŻAROWY I SPEDYCJA " BAK-TRANS " Dariusz Helbik

My přeprava Doprava za konkurenceschopné ceny v polské a jižní západní Evropy. Od svého vzniku poskytovat dopravní služby po celé zemi, od roku 1992 mezinárodní služby již od roku 2003. spedičních služeb.