• Detail firmy

LIKO SVITAVY a.s.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti svozu a odstranění směsného komunálního odpadu, nebezpečných odpadů, papíru, plastů, skla. Poskytujeme prodej nádob na směsný komunální odpad, separaci. Zajistíme přistavování kontejnerů.

Adresa

Tolstého 2114/13
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25260715
DIČ:  CZ25260715

Výrobky, činnosti

Odstranění směsného komunálního odpadu.

Nabídka služeb v oblasti svozu a odstranění směsného komunálního odpadu, nebezpečných odpadů, papíru, plastů, skla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 541 014
Fax: +420 461 541 014
E-mail: liko@likosvitavy.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Holec - Ředitel

Mobil: +420 603 180 289
Další firmy v oboru

T.O.P. UMWELT, spol. s r.o.

Zajišťujeme provoz sběrného dvora. Specializujeme se na skladování a likvidaci nebezpečného odpadu. Nabízíme zpětný odběr elektrospotřebičů, bezpečnou skartaci dokumentů a poradenství v oblasti nakládání s odpady pro firmy i soukromé osoby.

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.