• Detail firmy

LÁNSKÝ JAN

Základní popis

Prodáváme kompletní sortiment kancelářských potřeb: kancelářský papír, obálky, tonery do tiskáren, obalové materiály, skartovačky, laminátory, flipcharty, nástěnky a tabule. Dále nabízíme velký výběr drogerie a občerstvení.

Adresa

Šumavská 15
602 02 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67584543
DIČ:  CZ7506041928
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kancelářské potřeby

ucelený sortiment kancelářských potřeb, papír, náplně do tiskáren, drogerie a mnoho dalších výrobků

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 363 486

Kontaktní osoba

JAN LÁNSKÝ - Majitel

Další firmy v oboru

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).