• Detail firmy

Královéhradecká provozní, a.s.

Základní popis

Zajištění provozu vodárenské infrastruktury. Nabídka poradenství v oblasti pitných a odpadních vod. Provádění laboratorních rozborů.

Adresa

Víta Nejedlého 893/6
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27461211
DIČ:  CZ27461211

Výrobky, činnosti

Zajištění provozu vodárenské infrastruktury.

Zajištění provozu vodárenské infrastruktury. Nabídka poradenství v oblasti pitných a odpadních vod. Provádění laboratorních rozborů.

Další firmy v oboru

LABORATOŘ PÍSEK

Poskytujeme služby akreditované mikrobiologické a chemické laboratoře. Provádíme chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vod, krmiv, kalů, půd, biomasy a dalších. Zajišťujeme svoz vzorků po celém území České republiky.

ANTARES - AZV, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávky zařízení pro úpravu, filtraci a odvodnění kalů. Dodáváme obecní i průmyslové čistírny odpadních vod, úpravny vod, kalové koncovky, filtrační lisy či kompletní technologické linky a stroje. Nabízíme komplexní služby, od poradenství, zkoušek, vývoje, konstrukce a výroby až po dodávky a servis zařízení.

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.