• Detail firmy

KOPEČNÝ - K+K, s.r.o.

Základní popis

zabývá výrobou, opravou, údržbou dopravního značení, orientačních systémů, značením cyklotras, dodává a montuje dopravní zrcadla, zpomalovací retardéry, vyrábí a montuje zábradlí, reklamní štíty, obecní znaky, zřizuje dopravní uzávěry, zřizuje objížď

Adresa

Antošovická - 391/100b
711 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26847647
DIČ:  CZ26847647

Výrobky, činnosti

Dopravního značení

- zabývá výrobou, opravou, údržbou dopravního značení, orientačních systémů, značením cyklotras, dodává a montuje dopravní zrcadla, zpomalovací retar

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 239 150
Fax: +420 596 239 154
E-mail: info@znacky.com
WWW: www.znacky.com

Kontaktní osoba

Ing. Karel Kopečný - Jednatel

Mobil: +420 602 502 240
Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

Kamil Malčok - Autočalounictví

Naše společnost provádí autočalounické práce. Zabýváme se výrobou čalouněných výrobků a opravou čalouněných sedacích souprav. Provádíme opravy kabrioletů, volantů, interiérů vozidel, kočárů, čalounění letadel. Více po kontaktu s námi.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.