• Detail firmy

Koňařík František, Ing., soukromý projektový ateliér IFK, komplexní služby

Základní popis

Komplexní projekty v oblasti historických, průmyslových eventuelně občanských celků. Inženýrská a poradenská činnost, spolupráce při realizaci díla.

Adresa

Mostecká 21
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12804908
DIČ:  CZ470620452
  • Služby

Výrobky, činnosti

Odborná poradenská činnost

Kontaktní osoba

Ing František Koňařík - Majitel

Mobil: +420 603 887 129
Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.