• Detail firmy

JELÍNEK HOLDING s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí k prodeji širokou škálu nových automobilů všech modifikací a 300 vozidel ojetých. Provoz autobazarů. Autorizovaný dealer vozidel Škoda a Renault.

Adresa

Srbice 96
417 13 Modlany

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25038681
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autorizovaný prodej vozidel

- Renault. Provoz autobazarů.

Kontaktní osoba

Jiří Bayer - Jednatel

Mobil: +420 608 555 239

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

VESTA AUTO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej, přestavbu, rekonstrukci a úpravy speciálních vozidel. Poskytujeme i mnoho dalších služeb spojených s automobily jako je například pojištění, STK a financování.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.