• Detail firmy

Jazyková škola MIRAMARE

Základní popis

Nabízíme jazykové firemní kurzy, intenzivní a individuální kurzy, pomaturitní studium, výuku angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny. Překlady a tlumočení z anglického a německého jazyka. Také nabízíme víkendové a večerní

Adresa

Masarykova 37
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75616033
DIČ:  CZ7512093809

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Nabízíme jazykové firemní kurzy, intenzivní a individuální kurzy, pomaturitní studium, výuku angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny,

Kontaktní osoba

Libor Šťoural - Jednatel

Mobil: +420 608 885 038

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

Ing. Lukáš Smrž - školení obsluhy strojů

Jsme firma nabízející školení a kurzy v oblasti obsluhy stavebních strojů a mechanizace. Zajišťujeme odborné školení strojníků, školení řidičů MV, školení obsluh zdvihacích zařízení, školení obsluhy motorových pil a křovinořezů, školení pro získání jeřábnického průkazu, školení obsluh zdvihacích plošin apod. Nabízíme základní a rozšiřovací školení a také opakovaná školení.

CONEO s.r.o.

Nabízíme strategický rozvoj managementu, firemní kurzy a tréninky na míru, akreditované personální audity a manažerské programy pro státní správu.