• Detail firmy

Jazyková škola MIRAMARE

Základní popis

Nabízíme jazykové firemní kurzy, intenzivní a individuální kurzy, pomaturitní studium, výuku angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny. Překlady a tlumočení z anglického a německého jazyka. Také nabízíme víkendové a večerní

Adresa

Masarykova 37
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75616033
DIČ:  CZ7512093809

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Nabízíme jazykové firemní kurzy, intenzivní a individuální kurzy, pomaturitní studium, výuku angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny,

Kontaktní osoba

Libor Šťoural - Jednatel

Mobil: +420 608 885 038

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.