• Detail firmy

Jatky Domažlice s.r.o.

Základní popis

Výkup a porážka všech jatečných zvířat. Nabídka zásobování stravovacích zařízení čerstvým masem včetně rozvozu. Výroba vlastních masných výrobků.

Adresa

Prokopa Velikého 92
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26342472

Výrobky, činnosti

Výkup a porážka všech jatečných zvířat.

Nabídka zásobování stravovacích zařízení čerstvým masem včetně rozvozu. Výroba vlastních masných výrobků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 724 363
Fax: +420 379 723 571
E-mail: jatky.domazlice@mybox.cz
WWW: www.jatkydomazlice.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Plecitý - Jednatel

Další firmy v oboru

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

Josef Vanický

Poskytujeme stravování pro firmy i jednotlivce v naší jídelně. Rozvoz obědů do firem po Plzni a okolí. Cateringové služby, provozování kantýn. Výhodné ceny! Mezi doplňkové služby patří objednávka občerstvení, široký sortiment, kompletní zajištění akcí. Kontaktuje nás a my přizpůsobíme naše služby Vašim přáním.

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.